Volvo Recharge

Naše řada čistě elektrických a plug-in hybridních vozů.

Přehled modelů   
Volvo XC60 Recharge plug-in hybrid

Pohonné agregáty modelů Recharge

Čistě elektrické

Tišší pohon může někdy představovat ten nejlepší způsob cestování: s nulovými emisemi a nižší hlučností bez ohledu na rychlost. Naše čistě elektrické Volvo XC40 Recharge vybavené vysokonapěťovým akumulátorem a dvěma elektromotory přináší na silnici skutečnou revoluci.

Plug-in hybridní

Méně benzínu, více možností. Naše plug-in hybridní vozy Recharge využívají kombinaci elektromotoru a spalovacího motoru. Možnost volby mezi čistě elektrickým režimem, režimem výkonu a hybridním režimem Vám dává naprostou kontrolu nad způsobem jízdy, a to při nižších emisích.

Naše čistě elektrické vozy

Zjistit více   
Volvo EX90 pure electric

Čistě elektrické

Nekompromisní přístup značky Volvo se nyní zaměřuje také na nulové emise ve výfukových plynech. V souladu s naší filozofií odpovědného luxusu se navíc snažíme ve větší míře využívat recyklované a bio-atributované materiály a minimalizovat množství odpadu.

Integrované služby Google

Integrované aplikace Google Vás ve Vašem elektrickém voze Volvo udrží ve spojení s digitálním světem. Palubní software je navíc průběžně aktualizován prostřednictvím vzdáleného přístupu.

Prostor pro život

Prostorné kabiny našich elektrických vozů nabízí dostatek komfortu pro Vaše blízké a pohodlně pojmou veškeré Vaše nezbytnosti.

Naše plug-in hybridní modely

Zjistit více   
Volvo XC90 Recharge plug-in hybrid

Rekuperační brzdění

Energie vznikající během brzdění se ukládá do akumulátoru vozu pro pozdější využití, což přispívá k udržitelnější a úspornější jízdě.

Výkon, když jej potřebujete

Všechny naše plug-in hybridní modely se mohou pochlubit vysokým výkonem, citlivou odezvou a plynulou, tichou akcelerací. Mimo to si můžete vybrat hned z několika jízdních režimů ten, který nejvíce odpovídá Vašemu jízdnímu stylu a okolním podmínkám.

Sledování spotřeby energie

Prostřednictvím Volvo Cars aplikace můžete sledovat průměrnou spotřebu paliva, úroveň nabití akumulátoru a průměrné využití elektřiny ve srovnání s palivem za období předchozích 7 nebo více dnů.

Vstupte do našeho elektrifikovaného světa

Více informací

Neváhejte se na nás obrátit. V případě dotazů jsme vám plně k dispozici. Naše dealerství vám pomůže s výběrem vozu dle vašich představ.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru