Exkluzivní audiosystém Bowers & Wilkins

Na koncert do auta

Prověřené spojení, které z automobilu dělá mnohem víc než jen dopravní prostředek. Přední dodavatel audiotechniky pro proslulá nahrávací studia, včetně světoznámého Abbey Roads, a výrobce referenčních ozvučovacích souprav přichystal ve spolupráci se švédskou automobilkou novou generaci svého věhlasného car audia.

Strhující reprodukce zvuku

Pro všechny, kdo hledají dokonalý zvuk. Tento na přání dostupný špičkový audiosystém s výkonem 1 400 W nabízí výjimečně čistou a realistickou reprodukci hudby s maximálním rozlišením a detaily. Každou skladbu uslyšíte přesně tak, jak její interpret původně zamýšlel.

Vdechněte své hudbě život

19 precizně vyladěných Hi-Fi reproduktorů přizpůsobených architektuře interiéru Vašeho Volva v kombinaci se vzduchem chlazeným subwooferem nabízí působivý prostorový zvuk bez ohledu na to, kde ve voze sedíte. Výsledkem je dokonalý poslechový zážitek, který Vás absolutně pohltí.

Vyberte si typ akustiky

Jedinečná technologie prostorové transformace zvuku dokáže věrně napodobit akustiku různých prostorů. Můžete si vybrat ze čtyř různých prostorových režimů: Studio, Individual Stage (Hudební pódium), Concert Hall (Koncertní síň) nebo Jazz Club (Jazzový klub).

Specialisté na akustiku od společnosti Volvo připravili v rámci aplikace Spotify výběr skladeb, které dobře ilustrují kvality audiosoupravy. Systém Bowers&Wilkins ve vozech Volvo ovšem dokáže přehrát nejen streamovanou hudbu ze Spotify či telefonu, ale také soubory ve vysokém rozlišení a specializovaných formátech, jako je FLAC, kterým dávají příznivci hi-fi přednost.

Přehrát zde   
Audiosystém Bowers & Wilkins
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru