Nabíjení elektrického vozu se službou Plugsurfing

Celoevropská nabíjecí služba pro plně elektrické vozy Recharge

Společnosti Volvo Cars a Plugsurfing se spojily, aby Vám nabídly přístup k jedné z největších evropských sítí nabíjecích stanic.

Fotografie vozu Volvo

Využívejte se svým čistě elektrickým vozem Volvo službu Plugsurfing

Účet Plugsurfing bude součástí dodávky každého čistě elektrického modelu Volvo Recharge v Evropě. Získáte tak přístup k jedné z největších a nejmodernějších evropských sítí nabíjecích stanic.

Najít nabíjecí stanice   

Více než 200 000 nabíjecích stanic

200 000 nabíjecích stanic společnosti Plugsurfing v 38 evropských zemích Vám nabízí dostatek energie při každodenním dojíždění i na dlouhých zahraničních cestách.

Jeden účet

Zapomeňte na spoustu účtů a aplikací od různých poskytovatelů. Se zjednodušenou aplikací Plugsurfing a nabíjecím klíčem můžete své Volvo snadno nabíjet u stanic všech hlavních provozovatelů služby Plugsurfing.

Transparentní platby

Plugsurfing od Vás nevyžaduje předplatné. Platíte pouze za provedená nabíjení na základě měsíční faktury. Další informace o cenách a obchodních podmínkách najdete na stránkách www.plugsurfing.com.

Zjistit víceZjistit více   
Jednoduché nabíjení

Jednoduché nabíjení

Při nákupu čistě elektrického vozu Volvo Recharge obdržíte uvítací balíček služby Plugsurfing, který obsahuje jedinečný nabíjecí přístupový klíč. Po nastavení účtu budete mít možnost vyhledávat nabíjecí stanice pomocí palubního infotainment systému Android. V Evropě vám bude k dispozici více jak 200 000 nabíjecích míst.

Získáte také navíc možnost využít během prvních 12 měsíců zvýhodněnou nabídku na dobíjení v rámci sítě vysokorychlostních nabíjecích stanic Ionity, které se nacházejí ve 24 evropských zemích. Zvýhodněná cena za dobíjení bude 0,35 eur za 1 kWh elektřiny vč. DPH při nabíjení a platbě kartou Plugsurfing.

Získat aplikaci Plugsurfing

K dispozici pro iOS a Android.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru